Üyelik Girişi

Site Haritası

MÜJDE...! YETKİ BELGESİ İPTAL OLANLAR YENİDEN BELGELERİNİ ALABİLECEKLER..!


YETKİ BELGELERİ İPTAL OLANLAR BELGELERİNİ YENİDEN AŞAĞIDAKİ YÖNETMELİK 71. MADDESİNE İSTİNADEN %50 İNDİRİMLİ OLARAK ALABİLECEKLER..!

 

ANCAK; BELGE SAHİBİNİN ÖLÜMÜNDEN DOLAYI  VE DEVAM EDEN SÜREÇTE HAK SAHİPLERİNİN  YÖNETMELİK ŞARTLARINI SAĞLAMAMASI SEBEBİYLE  İPTAL EDİLEN BELGELER HARİÇ..!!!

 

Yenileme hakkı biten veya iptal edilen yetki belgeleri

MADDE 71 – (1) 21 inci maddeye göre yapılmış iptal işlemleri hariç olmak üzere, iptal edilmiş veya 19 uncu maddeye göre yenileme hakkı bulunmayan yetki belgeleri için, yetki belgesi sahibi tarafından, aynı yetki belgesinin talep edilmesi halinde; bu Yönetmelikte öngörülen şartların sağlanması, aynı yetki belgesinden geçerli veya yenileme sürecinde olan bir yetki belgesinin bulunmaması ile mevcut yetki belgesi tam ücretinin % 50’sini ödemeleri halinde, yetki belgesi yeniden düzenlenir. Bu şekilde düzenlenen yetki belgesi eki taşıt belgesine kayıt edilecek taşıtlar için geçerli taşıt kartı ücreti tam olarak tahsil edilir.
AYRICA YENİ YÖNETMELİĞİN DETAYLARINI GÖRMEK İÇİN VE  AYRICA ÇIKTI ALMAK İÇİN YÖNETMELİK VE BELGE ÜCRETİ YAZILI OLAN BU LİNKİN ÜZERİNİ  TIKLAYINIZ >>> "YÖNETMELİK"  "BELGE ÜCRETLERİ"


YÖNETMELİKLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR..! YÖNETMELİĞİ DAHA İYİ ANLAMAK İÇİN SİTEMİZDEN YAYINLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ..! 

ÇALIŞMALARIMIZDAN HABERDAR OLMAK İÇİN LÜTFEN SİTEMİZE ÜYE OLUNUZ ..!YENİ YÖNETMELİKTE YAYINLANAN MADDELERLE İLGİLİ MEMNUNİYET, ŞİKAYET VE GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN AŞAĞIDA YORUM BÖLÜMÜNE YAZINIZ...! 

YAZACAĞINIZ MEMNUNİYETİNİZİ ŞİKAYETİNİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ YAZILI OLARAK BAKANLIĞA BİLDİRECEĞİZ..!

 YETKİ BELGELERİ  , SRC , ODY , ÜDY TALEPLERİNİZ İÇİN ARAYINIZ 

ARMİNA GRUP DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Erdal YILMAZ
0.533.545 61 03
 Gazi Osman Paşa Mah. Ankara Cad. No:22/11
GÖLBAŞI-ANKARA 
Tel Faks :0.312.419 28 95  
 
MAİL    : belge@belgetakip.com
1793 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret661687
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.226332.3555
Euro34.840934.9806
Hava Durumu